Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Виконавчий комітет

Члени виконавчого комітету  Шосткинської міської ради

1. Нога Микола Петрович   міський голова  
2. Шаповал Оксана Володимірівна секретар міської ради
3. Григорєв Євген Валерійович т.в.о керуючого справами виконкому
4.Проценко
Олександр Миколайович

заступник міського голови
4. Могильний Віталій Володимирович   заступник міського голови
5. Счастливцев Ярослав Олексійович   заступник міського голови
6. Харламова Марина Володимирівна   заступник міського голови
7. Аніщенко Федір Дмитрович староста Вовнянського старостинського округу
8. Андрущенко Світлана Сергіївна   староста Собичівського старостинського округу  
9. Воронова Валентина Михайлівна староста Гамаліївського старостинського округу
10 Дуб Олександр Григорович  староста Івотського старостинського округу  
11 Кіктьов Василь Васильович староста Чапліївського старостинського округу  
12 Линок Михайло Якович староста Погребківського старостинського округу  
13 Мальцев Сергій Андрійович староста Тиманівського старостинського округу
14 Небилиця Павло Миколайович староста Глазівського старостинського округу
15 Осипенко Надія Василівна   староста Каліївського старостинського округу
16 Ревенко Олександр Петрович   староста Маківского старостинського округу
17 Стрюк Ніна Іванівна староста Ковтунівського старостинського округу
18 Федорчук Петро Євгенійович   староста Миронівського старостинського округу
19 Шемет Роман Петрович староста Собицького старостинського округу
20 Щербань Алла Віталіївна староста  Ображіївськогостаростинського округу  
21 Ястребов Валерій Юхимович   староста Воронізького старостинського округу
22 Гриценко Юрій Григорович   головний інженер ТОВ «Плюс ЛТД»  
23 Желновач Олександр Олександрович  
24 Будашний Микола Семенович директор ТОВ ШП «Харківенергоремонт»  
25 Жук Олександр Володимирович директор комунального некомерційного підприємства «Шосткинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
26 Іонов Анатолій Костянтинович керуючий Шосткинським відділенням ТОВ «Гетьманське»
27 Кайнара Віталій Федорович директор КП ШКЗ «Імпульс»
28 Ковальов Олег Юрійович директор ТОВ «Жилкомсервіс»
29 Коляденко Ірина Миколаїівна заступник директора КЗ “Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області
30 Линок Денис Іванович інженер з метрології ДП «Сумистандартметрологія  

Оновлено 27.08.21, 18.08.22, 08.11.22, 25.11.22