Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Старостинські округи Шосткинської міської територіальної громади

Старости Шосткинської міської територіальної громади (телефонні номери)

1. Ястребов Валерій Юхимович Воронізький староста 0507515344
2. Захарченко Ольга Григорівна Богданівський староста 0951524649
3. Аніщенко Федір Дмитрович Вовнянський староста 0978303006
4. Воронова Валентина Михайлівна Гамаліївський староста 0675424759
5. Небилиця Павло Миколайович Глазівський староста 0672891015
6. Дуб Олександр Григорович Івотський староста 0508531587
7. Осипенко Надія Василівна Каліївський староста 0963833019
8. Долиняк Віктор Олексійович Клишківський староста 0506507654
9. Стрюк Ніна Іванівна Ковтунівський староста 0999593029
10. Щербань Алла Віталіївна Ображіївський староста 0996499791
11. Линок Михайло Якович Погребківський староста 0996753229
12. Ревенко Олександр Петрович Маківський староста 0508166379
13. Федорчук Петро Євгенійович Миронівський староста 0663946937
14. Шемет Роман Петрович Собицький староста 0977096975
15. Андрущенко Світлана Сергіївна Собичівський староста 0678387464
16. Мальцев Сергій Андрійович Тиманівський староста 0685125488
17.
Пластун Сергій Михайлович
Чапліївський староста
chapliivkaso@ukr.net   chaplsr@ukr.net   тел. 34 – 68  

Старости Шосткинської міської територіальної громади (електронні адреси)

1. Ястребов Валерій Юхимович Староста Воронізького старостинського округу office@voronizh-rada.gov.ua
2. Захарченко Ольга Григорівна Староста Богданівського старостинського округу   bogdanivska_rada@ukr.net
3. Аніщенко Федір Дмитрович Староста Вовнянського старостинського округу shst.vovna@sm.gov.ua
4. Воронова Валентина Михайлівна Староста Гамаліївського старостинського округу 22984445@mail.gov.ua
5. Небилиця Павло Миколайович Староста Глазівського старостинського округу glazivskasilrada@ukr.net
6. Дуб Олександр Григорович Староста Івотського старостинського округу ivotskayasr@ukr.net
7. Осипенко Надія Василівна Староста Каліївського старостинського округу kaleevkarada@ukr.net
8. Долиняк Віктор Олексійович Староста Клишківського старостинського округу secretary.klishki@gmail.com  
9. Стрюк Ніна Іванівна Староста Ковтунівського старостинського округу kovtunove@ukr.net
10. Щербань Алла Віталіївна Староста Ображіївського старостинського округу obrsilrada41120@ukr.net
11. Линок Михайло Якович Староста Погребківського старостинського округу korotchenkivska.silrada@ukr.net
12. Ревенко Олександр Петрович Староста Маківського старостинського округу makivska_sr@ukr.net
13. Федорчук Петро Євгенійович Староста Миронівського старостинського округу mironivka129@ukr.net
14. Шемет Роман Петрович Староста Собицького старостинського округу shemetsan@gmail.com
15. Андрущенко Світлана Сергіївна Староста Собичівського старостинського округу sobichevo2016@meta.ua
16. Мальцев Сергій Андрійович Староста Тиманівського старостинського округу timanivska-silrada-sum.obl@ukr.net
17. Пластун Сергій Михайлович Староста Чапліївського старостинського округу chapliivkaso@ukr.net   chaplsr@ukr.net  

Оновлено 27.08.21, 10.09.22