Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Виконавчі органи Шосткинської міської ради

До уваги громадян! Деякі підрозділи розділу Міська влада  зараз  знаходяться в стадії оновлення та наповнення та можуть містити неповну інформацію. Вибачте за незручності!

30.08.22, 01.11.22, 09.01.23

Контакти керівництва, структурних підрозділів Шосткинської міської ради

00000000008.11.22-0000Na-sajt-2-3-1-DDD11-1-1-1-1 (1) Завантажити

Правила внутрішнього трудового розпорядку виконавчого комітету Шосткинської міської ради

Режим роботи

У  виконавчому комітеті міської ради ,  його  структурних підрозділах, незалежно від місця їх розташування, єдиний початок роботи  – о 8.00, закінчення роботи – о 17.15.

У п’ятницю робочий день триває  з 8.00 до 16.00.

Обідня перерва – з 12.00 до 13.00.

Вихідні дні – субота, неділя.

Забезпечення трудової дисципліни

2.1.Питання про своє перебування поза приміщенням адміністративної будівлі  працівники   виконавчого комітету,  інших структурних  підрозділів міської ради погоджують з керівниками структурних підрозділів; керівники структурних підрозділів – із заступником міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету (відповідно до розподілу обов’язків).

 2.2.В структурних підрозділах міської ради,  які є юридичними особами ,  ведеться табельний облік робочого часу працівників. Підписаний керівником табель обліку робочого часу подається до відділу бухгалтерського обліку щодекадно.

Порядок оформлення відряджень.

 3.1. Направлення у відрядження заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючого  справами виконавчого комітету, керівників   структурних підрозділів (крім самостійних) здійснює міський голова, а під час його відсутності – посадова особа, яка його заміщує. Працівники самостійних підрозділів міської ради направляються у відрядження керівником структурного підрозділу.

3.2.Направлення у відрядження оформляється розпорядженням міського голови чи наказом керівника. В розпорядчому документі зазначається пункт призначення, найменування організації, до якої відряджається працівник, термін і цілі відрядження. Підставою для відрядження є запрошення, виклик  органів виконавчої влади вищого рівня або службова записка, яка з резолюцією міського голови,  заступників міського голови, секретаря міської ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради  надається до організаційного відділу міської ради.

  3.3.  Відділ  бухгалтерського обліку,  на  основі відповідних документів, в установленому порядку відшкодовує працівникам витрати, пов’язані з перебуванням у відрядженні.

Порядок  надання відпусток.

4.1. Надання щорічних та додаткових відпусток здійснюється на підставі КЗпП України, Законів України «Про відпустки», «Про службу в органах місцевого самоврядування». Чергові відпустки надаються згідно з графіком відпусток, який  погоджується з профспілковим комітетом та затверджується міським головою. Графік відпусток працівників самостійних управлінь та відділів міської ради, затверджуються відповідним керівником структурного підрозділу.

4.2. Відпустки заступникам міського голови, секретарю міської ради, керуючому справами виконавчого комітету, керівникам самостійних управлінь та відділів, працівникам виконавчих органів міської ради, що не входять до складу самостійних управлінь надає міський голова.

4.3. Відпустка оформляється на підставі заяви, завізованої безпосереднім керівником, яка не пізніше, як за 15 днів до її початку надається на ім’я міського голови. Заяви працівників виконавчих органів міської ради погоджує заступник міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконавчого комітету (відповідно до розподілу обов’язків).

4.4.Відпустка оформляється розпорядженням міського голови. Працівникам самостійних структурних підрозділів міської ради  відпустки своїм наказом надає керівник відповідного структурного підрозділу, згідно з підпорядкуванням.

4.5. Оформлення документів, пов’язаних з відпустками, здійснює спеціаліст організаційного відділу міської ради або кадрові служби самостійних структурних підрозділів.

Оновлено 27.08.21, 09.08.22, 09.01.23