Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Порядок звернень громадян до виконавчого комітету Шосткинської міської ради

Для отримання допомоги у вирішенні будь-яких нагальних проблем кожен громадянин нашого міста має право звернутися до виконавчих  органів  Шосткинської  міської ради 

Порядок подачі письмових звернень громадян

Прийом звернень від громадян здійснюється у загальному відділі виконавчого комітету міської ради в робочі дні з 8.00 – до 12.00 та з 13.00 – до 17.00 в кабінеті № 25/2.   Крім того громадянин має право надіслати звернення поштою за адресою: 41100 Сумська обл., м. Шостка вул. Cадовий бульвар, 14.

Звернення має бути адресовано міському голові, із зазначенням Прізвища, Ім’я, По батькові заявника, місця проживання, контактного телефону, дати написання та особистого підпису.

Порушені у зверненнях громадян питання розглядаються міським головою з накладанням резолюції із зазначенням відповідального за виконання.

Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх отримання, а ті, які не потребують додаткового вивчення – невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

Звернення громадян, які мають надані законодавством пільги, розглядаються першочергово.

Відповіді про результати розгляду звернень, надсилаються авторові на вказану в зверненні адресу, або надаються усно за бажанням громадянина.

Порядок організації особистого прийому громадян

Міський голова, заступники міського голови, секретар міської ради, керуючий справами виконкому здійснюють особистий прийом громадян, за окремим графіком у встановлені дні та години.

Запис на прийом здійснюється відповідальним працівником безпосередньо в день прийому із занесенням даних про автора в картку особистого прийому громадян.

Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються.

Відповіді про результати розгляду звернень, якщо питання безпосередньо неможливо вирішити під час прийому, надсилаються громадянам не пізніше ніж у місячний термін за вказаною у картці особистого прийому громадян адресою, або надаються усно за бажанням громадянина.

 Закон України “Про звернення громадян “