Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Електронна петиція –  це колективне звернення громадян до виконкому Шосткинської  міської ради, яке подається та розглядається відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» та цього Порядку.  Електронна Петиція повинна стосуватися питань, які відносяться до повноважень та компетенції виконкому Шосткинської  міської ради.  Мешканці міста можуть звернутися з Петиціями до виконкому Шосткинської міської ради через Веб-сайт Єдиної системи місцевих електронних петицій http://e-dem.in.ua/ (далі – Веб-сайт петицій), який забезпечує:

–  можливість створення петицій автором;

– безоплатність доступу до користування інформаційно-телекомунікаційною системою, за допомогою якої здійснюється збір підписів;

– електронну реєстрацію громадян для створення та підписання Петиції;

– недопущення автоматичного введення інформації, у тому числі підписання Петиції, без участі громадянина;

–  фіксацію дати і часу оприлюднення Петиції та підписання її громадянином.

Після реєстрації петиція повинна набрати не менше ніж 200  електронних підписів протягом трьох місяців (90 днів) з моменту публікації, а після цього буде розглянута виконкомом Шосткинської міської ради.

Сторінка міста Шостка на   Веб-сайті Єдиної системи місцевих електронних петицій  за посиланням https://petition.e-dem.ua/shostka

Розділ Петиції

Cайт, де можна подати петицію до виконкому Шосткинської міської ради за посиланням:
https://petition.e-dem.ua/shostka#


Петиції, на які триває збір підписів: https://petition.e-dem.ua/shostka/Petition/PublishedAll

Петиції на розгляді:
https://petition.e-dem.ua/shostka/Petition/PendingAll

Петиції з відповідями:
https://petition.e-dem.ua/shostka/Petition/ConsiderAll

Оновлено 15.02.22, 30.08.22, 28.12.22, 09.01.23. 14.03.23

Петиції, на які триває збір підписів:

https://petition.e-dem.ua/shostka/Petition/View/63

Статут Шосткинської громади

ГО” Шосткинський Актив Громади” пропонує створити Статут Шосткинської громади, для покращення співпраці між громадою та владою. Статут громади є найбільш дієвим інструментом під час прийняття рішень місцевими радами. Адже саме статутами територіальних громад, поряд із Конституцією України, Законом України “Про місцеве самоврядування” та іншими законами, визначається порядок формування та організація діяльності рад. Також у цьому документі не тільки описується те, як місцеві ради повинні працювати, але й те, як громадяни можуть взяти участь у процесі прийняття рішень органами місцевого самоврядування (ОМС). Статут територіальної громади, навіть, може регламентувати процедуру висловлення недовіри радам, головам рад та окремим депутатам. У разі ухвалення статуту громади в ньому можуть бути відображені історичні, національно-культурні, соціально-економічні та інші особливості здійснення місцевого самоврядування на відповідній території.Статут територіальної громади має сприяти підвищенню ефективності роботи органів влади й взаємодії між населенням та владою.
Статут територіальної громади є своєрідною місцевою
конституцією.

Автор:

Максіна Наталія Володимирівна

Початок збору підписів:

6 березня 2023 р.

Документи