Інформація про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації

Відповідно до підпункту 6 пункту 1 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов’язані оприлюднювати інформацію про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень розпорядника інформації.

Громадськість може представляти свої інтереси та впливати на реалізацію повноважень Шосткинської міської ради міської ради шляхом:

• Використання інших форм, передбачених чинним законодавством України

Оновлено 03.02.23, 07.09.23