Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Спеціалізована служба первинного соціально-психологічного консультування


  • Горького 4а, Shostka, Ukraine , т. 066 894 2430,
    електронна адреса: shostkaantinasilie@gmail.com.

З січня 2022 року в Шосткинській громаді на базі міського територіального центру соціального обслуговування працює спеціалізована консультативна служба первинного соціально-психологічного консультування, де мешканці Шосткинської громади та ВПО (внутрішньо-переміщені особи), які стали жертвами домашнього насильства, насильства за ознакою статі чи сексуального насильства, пов’язаного з воєнними конфліктом можуть отримати допомогу.


1. Первинну психологічну підтримку
2. Отримати консультації щодо прав, заходів та соціальних послуг, якими можна скористатись.
3. Допомогу в сприянні ефективного розв’язання проблем в ситуації, яка склалась
4. Направлення за потреби до суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству.(юридична допомога, медична та інших суб’єктів)Всі послуги надаються безкоштовно та вся інформація щодо вас є конфіденційною!

Звертайтесь до нас за адресою: м. Шостка. вул. Горького 4-а
Телефони:(066) 894 24 30; (068) 784 24 30.

Якщо ви потерпаєте від домашнього насильства, стали його свідком – не залишайтесь осторонь – звертайтеся на безкоштовну національну «гарячу лінію» з протидії домашньому насильству: 0 800 500 335.