Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Звернення міського голови Миколи Ноги з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні

05/05/21

Дорогі шосткинці!

8 і 9 травня в Україні вшановують тих, хто здобув перемогу над фашизмом і подарував рідній землі волю. Ці дні овіяні гордістю та сумом, вдячністю та вірою.

З кожним роком все менше ветеранів Другої Світової війни залишається серед нас. Згасають наші сивочолі герої, але ніколи не згасне народна пам’ять про них!

Святий обов’язок – бути гідними цього подвигу, їх страждань та самопожертви. Дорогі ветерани, вдови та діти війни!

Низько вклоняюся за те, що зберегли для нас найдорожче – Батьківщину!

Бажаю вам здоров’я вам, миру, затишку! Завдяки вам Шосткинська громада працює та розвивається. І нехай в ці дні від краю до краю лине багатоголосе «З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!»

З повагою, міський голова Микола НОГА