
Щиро вітаю кожного з вас зі святом!
Останні роки стали серйозним випробуванням для державних інституцій.
Але і в надскладних умовах ви продовжуєте доводити високий рівень професіоналізму, працювати на розвиток і захист Шосткинщини та прилеглих територій.
Дякую за вашу наполегливість, відповідальність та відданість Батьківщині.
Бажаю успіхів і натхнення у важливій справі!
Бажаю відзначати наступне професійне свято під мирним небом вільної України!