Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Юстиція: виконання рішень на постійному контролі

27/10/17

Забезпечення виконання рішень суду – основне і досить не просте завдання. Розгляд проблемних ситуацій, залагодження конфліктів, притягнення до відповідальності – це щоденна кропітка робота, завдяки якій державні виконавці допомагають людям досягти справедливості. А на меті мають одну ціль – відновлення законності порушених прав громадян.

 

Разом з тим, результативність роботи говорить сама за себе. Зокрема, за 9 місяців цього року органи юстиції Сумщини забезпечили стягнення близько 7 мільйонів гривень на користь Пенсійного фонду України. Цей показник на 60% більший, ніж минулорічний.

 

Юстиція дбає і про забезпечення прав дітлахів. Так, на користь 14 тисяч дітей стягнуто 46 мільйонів гривень аліментів, що вдвічі більше ніж за цей же період у 2016 році.

 

Забезпечують виконавці і поповнення державної казни. На користь бюджету за виконавчими документами стягнуто майже 17 мільйонів гривень. Зросла і мотивація державних виконавців до роботи, про що свідчать показники стягнутого виконавчого збору – вони вдвічі більші в порівнянні з минулорічними, і складають близько 6 мільйонів гривень за 9 місяців поточного року. 

 

Крім того, державні виконавці реалізують право громадян на забезпечення виплат заробітних плат, яке гарантується Конституцією України. За 9 місяців 2017 року на користь стягувачів погасили заборгованість по заробітній платі у 3 мільйони гривень. Це вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Через систему електронних торгів СЕТАМ реалізовано майно боржників на 13 мільйонів гривень. 

 

Крім того, у вересні 2017 року на Сумшині запрацював перший приватний виконавець, який на рівні з колегами із державної виконавчої служби допомагає громадянам віднайти віру у правосуддя.

 

Проте на досягнутому ограни юстиції Сумщини зупинятися не збираються, адже завжди є до чого рости. Наша команда продовжує забезпечувати звершення правосуддя на шляху до створення нової правової свідомості громадян.

 

#МінЮст #MinJust4U #ПРАВОВА_ДОПОМОГА #сетам #чесніторги  #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА