Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Обираючи ім’я дитині – обираєш її долю: як називали мешканці Шосткинщини новонароджених

10/04/19

Ще в давнину люди помітили, що ім’я впливає не тільки на вчинки, характер і навіть зовнішній вигляд дитини, а й на її майбутнє. Обираючи своєму продовжувачу роду ім’я, батьки прагнуть подарувати маленькому згорточку щастя найкращу долю, яка буде увінчана тільки радісними подіями та особистими перемогами.

Серед зареєстрованих у І кварталі 2019 року імен найпопулярнішими на Шосткинщіні були: Богдан, Нікіта, Анна, Анастасія, Ксенія. Вже традиційно обирають для своєї малечі місцеві жителі й рідковживані імена. Так, дівчаток називали : Анфіза, Єсенія, Мілена а хлопчиків – Савелій.

До речі, у 2019 році в Шостці та районі народилося 103 дитини.

Нагадаємо, що завдяки онлайн-послузі Міністерства юстиції України громадяни можуть звернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану через веб-портал  https://dracs.minjust.gov.ua, за допомогою якого вони мають змогу записатися на прийом, подати заяву на одруження, обрати день весілля, отримати кваліфіковано допомогу та здійснити інші дії, не відвідуючи для цього установ.