Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Як переключитися на іншого оператора, якщо пропав зв’язок на телефоні: інструкція

03/01/23

Сама тарифікація зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора.

Українські оператори ще в березні запустили національний роумінг. Принцип його роботи простий – він дозволяє переключитися на мережу іншого оператора у випадку, якщо основна мережа недоступна.

Повідомляється, що через ракетні обстріли рашистами 10 жовтня в деяких регіонах України спостерігаються проблеми зі зв’язком. У зв’язку з цим не буде зайвим нагадати, як перейти в національний роумінг і скористатися покриттям іншої компанії.

Як підключитися до мережі іншого оператора

Щоб скористатися функцією, необхідно відключити автовибір мережі і вибрати відповідну вручну – Vodafone UA, UA Kyivstar, lifecell, 3Mob.

  • на Android: Налаштування → Мобільна мережа (або Підключення) → Оператор;
  • на iOS: Параметри → Стільникові дані → Вибір мережі.

Якщо підключитися до мережі не вийшло, спробуйте ще раз, і по можливості виберіть іншого оператора. Також перевірте, чи випадково не ввімкнено “Режим польоту”. Ще як варіант – перезавантажте свій смартфон.

Якщо ж додзвонитися все одно не виходить – краще відправити “смс-ку”. При цьому за будь-якої можливості варто відключати мобільний Інтернет, використовуючи для зв’язку стаціонарний або Wi-Fi.

Зауважимо, що тарифікація через національний роумінг зберігається відповідно до тарифного плану вашого оператора. 

https://www.unian.ua/techno/yak-pereklyuchitisya-na-inshogo-operatora-yakshcho-propav-zv-yazok-na-telefoni-instrukciya-12006402.html