Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

18/10/19

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі – Центр) є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. Метою діяльності Центру є надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю – громадянам України для забезпечення їх соціального, професійного, фізичного відновлення та зростання. Реабілітацію у Центрі проходять особи з інвалідністю з усіх регіонів України, у тому числі з числа учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо.

Центр розташований поблизу с. Лютіж Вишгородського району Київської області у мальовничій лісопарковій місцевості на березі Київського водосховища.

Професійне навчання, заходи з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичне спостереження, проживання та харчування слухачів у Центрі забезпечуються за рахунок коштів Державного бюджету.

В оснащених навчальних кабінетах і майстернях особи з інвалідністю можуть опанувати наступні професії:

– бджоляр (термін 6 міс.) – початок навчання 09.12.2019;

– взуттьовик з ремонту взуття (термін 10 міс.) – початок навчання 21.10.2019;

– вишивальник (термін 11 міс.) – початок навчання 09.12.2019;

– манікюрник (термін 3,8 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;

– обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін 10 міс.) початок навчання 25.11.2019;

– оператор комп’ютерного набору (термін 10 міс.) – 06.05.2019;

– перукар (термін 6 міс.) – початок навчання по мірі формування групи;

– секретар керівника (термін 10 міс) – початок навчання по мірі формування групи;

– слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (термін 10 міс.) – початок навчання жовтень 2019;

– швачка (термін 10 міс.) – початок навчання 21.10.2019.

Детальну інформацію про правила прийому та направлення осіб з інвалідністю до зазначеного Центру можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. Свободи, 43а, кабінет №7,  тел. 7 09 27).