Військовозобов’язаних чоловіків запрошують на службу в окремому стрілецькому батальйоні який буде дислокуватися на території Сумщини

03/02/23

Шосткинський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує:

–  військовозобов’язаних чоловіків  з бажанням проходити військову службу у Збройних Силах України за мобілізацією на посадах солдатського, сержантського та офіцерського складу в окремому стрілецькому батальйоні який буде дислокуватися на території Сумщини.

Переваги проходження військової служби:

• високе щомісячне грошове забезпечення військовослужбовців
  • значно вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання з 43-х років;
  • можливість отримання вищої освіти за рахунок держави;
  • забезпечення службовим житлом або виплата коштів за піднайом житла;
  • позачергове отримання житла;
  • збереження робочого місця на весь період служби;
  • можливість отримати більше 20-ти пільг не тільки на час проходження служби, а й на все життя.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до Шосткинського РТЦК та СП за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, буд. 61, кабінет № 109, телефон 2-30-08, 7-24-58.