Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відбулась церемонія прощання із загиблим курсантом Олександром Бойком

07/10/20

7 жовтня біля Центру культури та дозвілля прощались з Олександром Бойком не тільки шосткинці, а їх було близько тисячі, прибули також курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба, де навчався хлопець.

Присутнім на траурній церемонії був також губернатор Сумщини Роман Грищенко“Олександр обрав дуже непросту, дуже небезпечну професію. У військових є таке повір’я, що першими Господь забирає кращих воїнів. З небес він буде спостерігати та захищати нас”. – сказав очільник Сумської ОДА.

Слова співчуття висловив і міський голова Микола Нога“Олександр міряв бути льотчиком, бути захисником. Він таким став. Але залишився навіки у небі”, – зазначив очільник міста.

Директор ліцею-інтернату спортивного профілю Валерій Захарченко, який викладав у Олександра літературу, із тремтінням у голосі поділився спогадами про свого учня. “Коли Сашко був у старших класах, цікавився поезією Василя Симоненко. Його улюбленим був твір під назвою «А ти знаєш, що ти людина?». І він старався бути Людиною. Особистістю. Він є гордістю нашого закладу”, – говорив педагог.

Наразі у ліцеї інтернаті спортивного профілю навчаються менші брат та сестра Олександра – Ярослав і Анастасія“Я переконаний, що влада подбає, щоб сім’я мала соціальний захист. Щоб ці діти, а це випускники 11-го класу, змогли піднятись по соціальному люфту. Змогли досягти вершин… Сашко мріяв і мрія його збулась – він зараз над нами”, – сказав Валерій Захарченко.

ШосткаNews.Сity

Заупокійну службу правив військовий капелан отець Сергій.

Автор: ШосткаNews.Сity

Поховали хлопця на Алеї слави кладовища у Садовому мікрорайоні.