Велике Будівництво на Сумщині: Краснопільська громада відновлює дорогу, що не ремонтувалася 30 років

01/07/21

14 кілометрів дороги Т-19-01, яка не ремонтувалась 30 років, наразі відновлюються в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво»

«Наше спільне завдання – Президента, Уряду, народних депутатів, облдержадміністрації, місцевих громад – зробити все необхідне, щоб сучасні європейського рівня дороги були не лише між обласними центрами, а й у громадах, – прокоментував хід робіт голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Особливо хочеться допомагати тим громадам, які й самі докладають зусиль задля свого розвитку. Саме тому наразі будується дорога в Краснопільській громаді. Фахівці облдержадміністрації ретельно контролюватимуть ремонт цього та інших об’єктів «Великого будівництва».

Очільник облдержадміністрації наголосив, що проекти, ініційовані Володимиром Зеленським, мають реалізовуватися на Сумщині першочергово і зі стовідсотковою якістю. Адже всі ці проекти мають значний позитивний вплив на розвиток регіону, підвищують якість життя мешканців області, а також сприяють розвитку туризму, покращують інвестиційний клімат».

Довідково. Ділянка дороги Т-19-01, що йде від перетину автошляху Р-45 (Суми – Краснопілля) до Осоївки і через все село, не ремонтувалась 30 років. Її довжина 14 кілометрів. Вартість будівництва – 168 млн грн.

Усього на фінансування ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2021 році в Сумській області було виділено коштів в сумі 1481,138 млн гривень.