
9–11 червня у м. Ніжин відбувся спеціалізований тренінг «Молодіжна робота з ветеранами та ветеранками» в межах програми «Молодіжний працівник».
Від Шосткинської громади в заході взяла участь начальниця відділу молоді Шосткинської міської ради (ШМР) Ольга Сокульська.
Навчання було спрямоване на посилення спроможності фахівців Сумської та Чернігівської областей, які працюють із молоддю та захисниками в громадах.
Головні напрямки тренінгу:
– Повернення ветеранів та ветеранок до активного життя.
– Створення безпечного простору для адаптації.
– Налагодження зв’язків між молодіжними лідерами, ветеранськими спільнотами та владою.
– Розробка проєктів, що враховують потреби та досвід військових.