Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Привітання міського голови Миколи Ноги зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України.

12/10/21

Дорогі жителі Шосткинщини!

14 жовтня ми відзначаємо одразу три величних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

Сьогоднішні захисники – гідні нащадки українського козацтва. Вони завжди були і залишаються прикладом мужності, незламного духу та світлої віри в свою Батьківщину.

Нехай сердечні вітання з потрійним святом линуть у кожний куточок нашої прекрасної громади на Десні!

Нехай наші щирі молитви Пресвятій Богородиці стануть світлим оберегом для кожного земляка, який захищає мир на фронті! Нехай радість та віра торкнуться кожного серця!