Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує  програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

 

В особистому кабінеті виборця Ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця.

 

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

 

Правила використання персональних даних в мережі Інтернет:
• користувач, реєструючись на даному сайті (далі – Сайт), надає згоду на обробку його особистих персональних даних з наступними умовами:
• згода дається на обробку власних персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням. 
• згода дається на обробку наступних персональних даних: прізвище, ім’я, по батькові(за наявності); дата народження; адреса реєстрації; адреса електронної пошти; номери контактних телефонів(за наявності). 
• метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців. 

 

Адміністратори Сайту зобов’язуються обробляти персональні дані виборця в суворій відповідності до законодавства України про захист персональних даних. 
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у випробуванні даного програмного ресурсу, створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.