Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Круглий стіл

25/11/19

21 листопада 2019р. у коворкінг-центрі, за гостинного прийому працівників Шосткинської центральної міської бібліотеки ім. Л.Толстого, відбувся міжрайонний круглий стіл «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».
Захід відбувся за участі Людмили Мусіяки, заступника директора Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації (регіонального координатора з питань протидії торгівлі людьми), Кристини Сахно, представника Громадської організації «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» та суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у м.Шостка, Шосткинському, Ямпільському та С-Будському районах.
Учасники заходу обговорили актуальні аспекти міжвідомчої співпраці у сфері протидії торгівлі людьми, поділилися досягненнями та розкрили проблеми, з якими стикаються під час роботи.
Наприкінці заходу кандидат технічних наук Олександр Андрусенко ознайомив присутніх з роботою коворкінг-центру, досягненнями його представників, продемонстрував окремі експонати.