Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Микола НОГА: Дорога до сили

09/03/22

Агресор шаленіє… Темп ворожої наступальної операції знизився! В багатьох містах і селах керівництво і населення відійшло від шокового стану. Ті, що не були обстріляні, підняли голови. Зрозуміли, що знаходяться на власній землі.

А ворог почав лякатися і озиратися назад. Сподіваємося, що скоро рашисти будуть заблоковані повністю. Кожний день приносить нашій Батьківщині не тільки перемоги, але й численні втрати. У боротьбі за мир і незалежність загинув ще один шосткинець Сергій. З 2014 року він безстрашно боронив кордони України, воював з орками за кожний шматок рідної землі. Болюча звістка про загибель земляка стала ще однією раною у серці Шосткинщини. Кожна смерть українських воїнів Світла ще більше згуртовує націю, допомагає захищати рідну землю.

Сьогодні дає себе знати генетичний спадок партизанського руху в часи війни 1812 року та Другої світової війни. Міста і села вільні від окупанта стали осередками боротьби і розпочався організований супротив. Рух набирає оберти і вселяє надію, оптимізм на перемогу!

Прикро, що цього не бачать (а вірніше не хочуть бачити) наші партнери. Вони, як заворожені диявольським гіпнозом Путлера, продовжують на ввесь світ віщати: «Ми не будемо воювати»! Добре… якщо ви так залякані, протягніть руку допомоги – спишіть борги з України! Не можете закрити небо над всією Україною – закрийте небо над декількома нашими областями, куди здійснюється евакуація населення! Це шляхетна та вкрай необхідна місія! Доправте повітряним шляхом в окуповані області каски, бронежилети та системи «Стінгер»!

Не секрет, коли багато років назад на одній з наших військових баз були знищені тисячі систем «Ігла». Пам‘ятаю, що на завершальному етапі був присутній тодішній посол США в Україні пан Уільям Тейлор, сьогоднішній впливовий політик. Якщо б ці системи були в достатній кількості в українців, ми б не просили закрити небо. Ми закриємо його самі . Передайте системи! Будьте добродіяльні! Слава Богу! Слава Україні! Слава друзям України!

#Шостка #Україна #Сумщина #новини #Shostka #news #UA #Ukraine #Sumschina #repost