Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

До уваги ЗМІ! Про поширення інформації в правових умовах воєнного стану

24/02/23

У Сумській області в умовах збройної агресії російської федерації залишаються актуальними питання інформаційної безпеки, неухильного дотримання вимог чинного законодавства щодо забезпечення інформаційного супроводу заходів з оборони країни, висвітлення у засобах масової інформації, онлайн-медіа, на офіційних інтернет-ресурсах місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування інформації про діяльність сил оборони з відсічі і стримування збройної агресії, у тому числі щодо підготовки та проведення операцій (ведення бойових дій) на територіях, що відносяться до операційної зони оперативно-тактичного угруповання «Суми».

З метою упередження поширення в інформаційному просторі в умовах війни відомостей, що негативно впливають на хід бойових дій, несуть загрозу життю і здоров’ю українських ійськовослужбовців та підвищують обізнаність противника про дії та плани сил оборони, зокрема, що відносяться до операційної зони ОТУ «Суми», наголошуємо на недопустимості розголошення інформації, яка може негативно вплинути на хід діяльності підрозділів та військових частин угруповання, інших складових сил оборони та військових формувань, створених відповідно до вимог чинного законодавства, хід виконання завдань за призначенням

ПЕРЕЛІК інформації, розголошення якої може негативно вплинути на хід діяльності підрозділів та військових частин угруповання, інших складових сил оборони та військових формувань, створених відповідно до вимог чинного законодавства, яка може негативно вплинути на хід виконання завдань за призначенням під час дії правового режиму воєнного стану

1. Найменування військових частин (підрозділів) та інших військових об’єктів в районах виконання бойових (спеціальних) завдань, географічні координати місць їх розташування.

2. Чисельність особового складу військових частин (підрозділів).

3. Кількість озброєння та бойової техніки, матеріально-технічних засобів, їх стан та місця зберігання.

4. Описи, зображення та умовні позначки, які ідентифікують або можуть ідентифікувати об’єкти.

5. Інформація щодо операцій (бойових дій), які проводяться або плануються.

6. Інформація щодо системи охорони та оборони військових об’єктів та засобів захисту особового складу, озброєння та бойової техніки, які використовуються (крім тих, які видимі або очевидно виражені).

7. Порядок залучення сил та засобів до виконання бойових (спеціальних) завдань.

8. Інформація про збір розвідувальних даних (способи, методи, сили та засоби, що залучаються). 9. Інформація про переміщення та розгортання своїх військ (найменування, кількість, місця, райони, маршрути руху).

10. Інформація про військові частини (підрозділи), форми, методи, тактику їх дій та способи застосування за призначенням.

11. Інформація про проведення унікальних операцій із зазначенням прийомів та способів, що використовувались.

12. Інформація про ефективність сил і засобів радіо-електронної боротьби противника.

13. Інформація про відкладені або скасовані операції.

14. Інформація про зниклий або збитий літак, літальний апарат, зникле судно та пошуково-рятувальні операції, які плануються або проводяться.

15. Інформація про планування та проведення заходів забезпечення безпеки застосування військ (дезінформація, імітація, демонстративні дії, маскування, протидія технічним розвідкам та захист інформації). 16. Відомості про проведені інформаційно-психологічні операції, ті, що проводяться, а також плануються.

17. Інформація, яка має на меті пропаганду або виправдання широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.