Шосткинська громада переймає передовий досвід

17/06/26

9–11 червня у м. Ніжин відбувся спеціалізований тренінг «Молодіжна робота з ветеранами та ветеранками» в межах програми «Молодіжний працівник».

Від Шосткинської громади в заході взяла участь начальниця відділу молоді Шосткинської міської ради (ШМР) Ольга Сокульська.

Навчання було спрямоване на посилення спроможності фахівців Сумської та Чернігівської областей, які працюють із молоддю та захисниками в громадах.

Головні напрямки тренінгу:

– Повернення ветеранів та ветеранок до активного життя.

– Створення безпечного простору для адаптації.

– Налагодження зв’язків між молодіжними лідерами, ветеранськими спільнотами та владою.

– Розробка проєктів, що враховують потреби та досвід військових.