Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

83 нові родини створило на Cумщині # Кохання Поза Часом

15/02/19

Закохані, усміхнені, радісні і зі щасливим блиском в очах – проект Міністерства юстиції #КоханняПозаЧасом 2019 поєднав долі 83 пар на Сумщині. З них 39 пар молодят одружилося в Сумах, в Конотопі взяли шлюб  9 пар закоханих, у Шостці створили 6 родин.

 

Більше того, молодята у День всіх закоханих робили романтичні подарунки один-одному у вигляді подачі заяв про реєстрацію шлюбу. Так, в Сумах освідчилися 28 пар, в Конотопі подали 2 заяви, в Шостці мають намір одружитися 2 пари молодят, взагалі на Сумщині 37 пар створили незабутні спогади для майбутніх поколінь.

 

Не залишилися без романтичних подарунків в цей день і родини, які вже мають досвід сімейного життя. Новим, наповненим прекрасним настроєм і глибоким змістом, проектом #ДеньНародженняКохання, скористалися 3 родини.

 

Вже другий рік поспіль завдяки ініціативам Міністерства юстиції щасливі закохані Сумщини можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою.

 

Бажаємо молодятам, щоб світла благодать оберігала їхні родини, в домі лунав дзвінкий дитячий сміх, а спільний шлях був легким і захоплюючим.