Звіт про проведену роботу у 2022 році депутатів ШМР від ПП “Слуга Народу” (фракція «Слуга Народу)

11/01/23

#ВЕЛИКИЙ_ЗВІТ депутатів фракціії ПП «Слуга Народу» в Шосткинській міський раді Vlll скликання за 2022 рік.

До складу фракції «Слуга Народу» в Шосткинській міській раді входять шість депутатів:

Оксана Шаповал

Наталія-Хукаленко

Ірина Кондратьєва

Олександр Шаповал

Тетяна Тупикова

Олександр Івченко

Усі депутати у своїй діяльності керуються Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про статус депутатів місцевих рад”, «Про звернення громадян» Регламентом роботи Шосткинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, які визначають діяльність депутатів та ради.

У 2022 році депутати фракції «Слуга Народу» взяли участь в восьми пленарних засіданнях сесій міської ради та восьми засіданнях постійних депутатських комісій.

На даних сесіях було прийнято ряд важливих питань для забезпечення життєдіяльності нашого регіону.Оскільки наш звітній рік майже розпочався з повномасштабного вторгнення рф на територію України, то одним з найважливіших питань, за яке проголосували наша фракція – було затвердження цільової програми «Правопорядок», та за відповідне виділення коштів на підтримку Сил оборони громади.Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаємо роботу з виборцями, забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Так, упродовж року було проведено понад 80 прийомів, прийнято більше ніж 300 звернень громадян, що стосувались різних напрямків. Фракцією було виділено більше 1 млн грн в якості матеріальної допомоги тяжко хворим та пораненим військовослужбовцям.

З перших днів повномасштабного вторгнення рф на територію України, всі без винятку депутати фракції зайняли чітку позицію – допомагати мешканцям громади! Основним було – забезпечення населення громади необхідними продуктами харчування, ліками, а також підтримки військових, добровольчих формувань та організації обороноздатності нашої громади. Не зважаючи на транспортну блокаду, завдяки взаємодії з депутатами Верховної ради, депутатами обласної ради та органами місцевої влади, вдалося доставити більш пів тисячі людей з територій, де велись активні бойові дії.

Найпріоритетнішим питанням у 2022 році стало підвищення обороноздатності регіону, підтримка військовослужбовців, бійців добровольчих формувань, територіальної оборони. З 24 лютого 2022 року одразу ж почали забезпечувати облаштування ліній оборони.

Для потреб військовослужбовців, нами були передано: бронежилети 20 шт., спальники більш ніж 100 шт., каримати понад 100 шт., комплекти термобілизни 40 шт., комплекти зимового одягу, тактичне взуття, біноклі, пауербанки, розгрузки, тактичні аптечки 100 шт., велика кількість медикаментів різного рівня, турнікети власного виробництва більше ніж 100 шт., та дерев‘яні лавки понад 100 шт., утеплювач, плівка. Депутати активно долучались до зборів на придбання автомобіля та тепловізорів для військових.

Максимально приділено увагу найбільш вразливим категоріям населення: багатодітним сім’ям, малозабезпеченим, людям з інвалідністю, внутрішньопереміщеним особам. Для них було сформовано і передано понад 400 пакетів з продуктовими наборами, а також засоби гігієни, побутова хімія, одяг, ліки.

Щодо діяльності депутатів на своїх округах, зважаючи на звернення громадян, були вирішені ряд комунальних проблем:- поточного ремонту доріг в Локотському мікрорайоні, під’їзної дороги по вул. Знаменська (біля школи № 13);- ремонт даху в багатоповерховому будинку по пров. Зоряному;- усунення замерзання водопровідних труб у підвалі у зимовий період, – облаштування дворів багатоповерхових будинків, – встановлення заборонних дорожніх знаків біля заїздів до дворів,- обрізка дерев у подвір‘ях житлових будинків,- порушене та вирішене питання зникнення лічильників тепла у багатоповерхових будинках міста.

Як і в довоєнний час продовжуємо підтримувати організації людей з інвалідністю: ГОІ «Паритет-Шостка», ГО «Інтонація», Шосткинський міський центр комплексної реабілітації людей з інвалідністю. Неодноразово долучались до організації та проведення масових та спортивних заходів.

Наступного року продовжимо працювати задля оборони, відновлення і розвитку Шосткинщини !

Віримо, що 2023 рік буде роком Перемоги! Слава Україні!