Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Звернення до мешканців Шосткинської міської територіальної громади

08/07/21

У зв’язку з встановленням високої середньодобової  температури повітря  виникає  загроза  пожежи.

Лісова пожежа – стихійний неконтрольований процес горіння природного комплексу, що представляє небезпеку не тільки для флори і фауни, а й для прилеглих населених пунктів. Виключивши найбільш поширені причини загоряння, можна уникнути нанесення шкоди економічному і екологічному стану території регіону. Щорічно людська безвідповідальність призводить до небезпечного стихійного лиха з масштабними наслідками.

ДП «Шосткинський агролісгосп» закликає мешканців  зменшити людську участь, як фактор впливу на виникнення пожежі, тобто не провокувати виникнення пожеж та дотримуватись певних правил поведінки  в лісових масивах  Шосткинської міської територіальної громади.