Заплановане відключення електроенергії на 10.06.26 відмінено!

10/06/26

Шановні жителі Шосткинської громади!

Сьогодні позитивно вирішено питання щодо оптимізації процесу ремонту електромереж, пошкоджених російським агресором.

Вдалося мінімізувати кількість днів з перервою в електропостачанні:

13 червня – з 08:00 до 20:00;

14 червня – з 08:00 до 20:00.

Прохання врахувати дану інформацію під час планування свого дня. За можливості, завчасно зарядіть необхідні засоби мобільного зв’язку та інші пристрої.

Дякую АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за співпрацю та високий професіоналізм!