
Шановні жителі Шосткинської громади!
Сьогодні позитивно вирішено питання щодо оптимізації процесу ремонту електромереж, пошкоджених російським агресором.
Вдалося мінімізувати кількість днів з перервою в електропостачанні:
13 червня – з 08:00 до 20:00;
14 червня – з 08:00 до 20:00.
Прохання врахувати дану інформацію під час планування свого дня. За можливості, завчасно зарядіть необхідні засоби мобільного зв’язку та інші пристрої.
Дякую АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» за співпрацю та високий професіоналізм!