Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

За три дні росіяни зруйнували на Сумщині три електростанції, майже 8000 абонентів повністю без світла

13/10/22

Станом на 23:00 вчора, 12 жовтня, повністю були відключені від електропостачання 7633 абоненти в Сумській області. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:

– За три дні в області зруйновані 3 електростанції через російські обстріли.

Енергосистема лишається нестабільною, тривають аварійні відключення. Тобто – позапланові. Отже, скласти графік енергетикам поки технічно неможливо.

При віялових відключеннях відсутність електроенергії обіцяють не більше 2 годин поспіль.

Важливо: у часи з 8:00 до 11:00
та з 17:00 до 23:00 критично важливо споживати мінімум електроенергії!
Це дасть можливість втримати мережу та швидше стабілізувати ситуацію, – звернувся очільник обласної військової адміністрації до мешканців Сумщини.