За підсумками мітингу підготовлено звернення щодо незгоди зі збільшенням тарифів

11/01/21

10.01.2021 року на території Шосткинської міської територіальної громади відбувся мітинг мешканців з приводу незгоди зі збільшенням тарифів на природний газ, електричну енергію, транспортування природного газу, і, як наслідок, на послугу з постачання теплової енергії.  Міська влада підтримує думку  громадян та вислювлює занепокоєння різким збільшенням вартості послуг.

З числа громадськості та депутатів міської ради було обрано ініціативну групу, з якою налагоджено комунікацію.

За результатами мітингу  підготовано звернення за підписом міського голови Миколи НОГИ   до Президента України   Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, Голови Верховної Ради України  Дмитра РАЗУМКОВА, Голови  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерія ТАРАСЮКА, Прем’єр – міністра України  Дениса ШМИГАЛЯ.  Під зверненням підписалося понад 500  осіб.

«Мешканці громади занепокоєні різким збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги. Найбільш відчутно відповідні дії вплинули на найбільш незахищені верстви населення. Плата за відповідні послуги перевищує середній розмір пенсії.

Враховуючи вимоги мешканців громади, недопущення соціальної нестабільності на території  звертаємося до  Вас з проханням:

• зупинити  зростання тарифів на природний газ, електричну енергію, на послугу з постачання теплової енергії;
  • забезпечити встановлення тарифів на природний газ на  рівні вересня 2020 року;
  • скасувати рішення НКРЕКП, яким встановлено тарифи на транспортування природного газу;
  • залишити в дії тарифи на електричну енергію за обсягами споживання (за обсяг, спожитий до 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 0,9 грн./кВт; за обсяг, спожитий понад 100 кВт/год електроенергії на місяць, на рівні 1,68 грн./кВт;)» – йдеться в зверненні.

• Сподіваємося, що влада врахує  думку Шосткинської  громади.

Актуальна інформація щодо розгляду порушених в зверненні питань публікуватиметься на офіційному сайті міськаради, сторінці в Фейсбук, друкованих ЗМІ.