Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

XVI МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ФОРУМ ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ – 2017

03/10/17

ТОВ “Міжнародний виставковий центр” є організатором Міжнародного виставкового форуму “Технології захисту/ПожТех – 2017”, який відбудеться з 10 по 13 жовтня 2017 року. За 15 років існування форум набув статус головного галузевого виставкового проекту у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Даний Форум – це не лише демонстрація сучасних технічних систем безпеки та засобів захисту, але й впровадження перспективних розробок та інноваційних технологій в Україні.

 

Подія №1 у сфері цивільного захисту
За 15 років існування форум “Технології захисту/ПожТех” став авторитетною подією у сфері промислової та пожежної безпеки, а також важливим професійним заходом для спеціалістів з охорони праці та рятувальників.

 

Переваги участі у Форумі
Експозиція Форуму – це унікальна бізнес‑платформа для презентації нових продуктів та реклами товарів, які вже користуються попитом серед цільової аудиторії по всій Україні: від технічного персоналу до топ‑менеджерів виробничої та торгової сфер, державних установ. Тут є можливість дізнатись про змінні потреби ринку з “перших рук”, продемонструвати переваги обладнання не лише в статиці, а й у дії під час демонстраційних показів на відкритому майданчику.

 

Гарантована увага
Одне з основних завдань – гарантування високого відвідування, вирішується завдяки напрацьованому роками авторитету заходу та великій базі даних контактів, насиченій рекламній кампанії, а також програмі семінарів з особливо актуальних питань у сфері промислової безпеки та цивільного захисту. Програма заходів націлена на створення та підтримку інтересу цільової аудиторії відвідувачів та ЗМІ. Ми пропонуємо різноманітність подій: від видовищних (демонстраційні покази гасіння осередків загорянь, порятунок з висоти і т.д.) до інформаційно‑навчальних (семінари, конференції).

Експозиція форуму “Технології захисту/ПожТех” надає повний огляд ринку та можливість спілкування, обміну ідеями та думками в неформальній обстановці з експертами з усіх областей України. Саме тому для Вас, як для учасника, Форум є ідеальним майданчиком для демонстрації переваг та можливостей продукції.

 

Відвідувачі
Щорічно, в дні роботи, Форум збирає від 3000 до 5000 спеціалістів та зацікавлених осіб для обговорення великої кількості актуальних на сьогоднішній день питань, що стосуються промислової та пожежної безпеки. Більше 90% відвідувачів приходять на виставку дізнатись про останні розробки та побачити новітні продукти в області пожежної та техногенної безпеки, засобів захисту та рятування. Основною метою відвідування більш, ніж 70% з них є розвиток торговельних відносин.

Запрошуємо Ваше підприємство взяти участь в XVI Міжнародному виставковому форумі “Технології захисту/ПожТех – 2017”. Впевнені, що участь у виставці стане доброю можливістю для закріплення позиції Вашого підприємства на ринку та буде сприяти підписанню взаємовигідних контрактів.

 

Організатор:
ТОВ “Міжнародний виставковий центр”

 

Партнер: 
Асоціація “Техногенна безпека і цивільний захист населення”

 

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро “Лівобережна”

 

Контакти:
тел.: (044) 201-1164, e-mail: protech@iec-expo.com.ua

Ми в соціальних мережах: