Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Щодо генералізованої системи преференцій США

20/11/17

Генералізована система преференцій США (the U.S. Generalized System of Preference – GSP/ГСП) призначена для сприяння економічному зростанню в країнах, що розвиваються, шляхом надання пільгового безмитного режиму ввезення на територію США до 5000 видів товарів із визначених американським урядом країн – бенефіціарів ГСП (120 країни і території, в тому числі Україна). Список країн-бенефіціарів GSP.

 

За попередньою інформацією, наразі Адміністрацією США розглядається продовження дії ГСП після 2017 року.

 

Детальна інформація щодо ГСП розміщена на веб-сайті Офісу Торгового Представника США: https://ustr.gov/issue-areas/trade-development/preference-programs/gener….

 

Інформація щодо можливостей ГСП для українських виробників доступна на веб-сайті Мінекономрозвитку за посиланням: http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&id=af88cb31-eb57-41e1-b5a….

 

Також пропонуємо ознайомитись з інформаційними довідками «Рекомендовані кроки щодо визначення, чи підпадає товар під дію Генералізованої системи преференцій США» та «Генералізована система преференцій США. Нові можливості для українських експортерів на ринку США».

 

Додатки доступні за посиланням: http://bit.ly/2y7zWc2