Влада та громадськість об’єднуються у боротьбі проти високих тарифів

29/01/21

ВЛАДА ТА ГРОМАДСЬКІСТЬ ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ У БОРОТЬБІ ПРОТИ ВИСОКИХ ТАРИФІВСьогодні відбулися збори ініціативної групи шосткинців, створеної за підсумками щодо незгоди з підвищенням тарифів на ЖКП. Тема надвисоких тарифів є однією з найбільш болючих та актуальних для більшості українців. Не стала виключенням і Шостка, де протягом останніх двох тижнів пройшло кілька народних зібрань зі значною кількістю людей. У зборах взяли участь заступник міського голови Ярослав СЧАСТЛИВЦЕВ, в.о. заступника міського голови Ольга ТКАЧЕНКО, начальник управління економіки Дар’я ГРЕБЕНЮК, представники депутатського корпусу та громадськості. У ході тривалих дискусій було розглянуто багато актуальних проблем. За результатами обговорення ухвалено рішення вимагати від підприємств-теплопостачальників здійснити перерахунок за надані послуги.