Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Виділені додаткові кошти на оплату інсулінів для хворих на цукровий діабет

07/11/18

1 листопада 2018 року виділено додаткових 250 тис.грн. з міського бюджету на оплату інсулінів для хворих на цукровий діабет, які пішли на погашення частини боргу перед аптечними закладами, що складає більше 400 тис.грн.

У 2018 році державна субвенція по програмі «Цукровий діабет» склала лише 404 тис.грн., тому протягом року постійно виділяються додаткові кошти з місцевого бюджету. З міського бюджету на сьогоднішній день виділено 1 млн. 150 тис.грн., з районного бюджету – 231,8 тис.грн.. Завдяки міській та районній владі, депутатському корпусу майже 400 хворих на цукровий діабет міста та району протягом року мають можливість безкоштовно отримувати життєво необхідні препарати.

Проблема складна, але місцевою владою робиться все, щоби не допустити зростання соціальної напруги з цього питання.