Відбулося засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради

23/12/22

22.12.22 відбулося засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради, під час якого було розглянуто наступні питання .

1. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Шосткинської міської територіальної громади за 2022-2024 роки за 9 місяців 2022 року.

2. Про продовження терміну дії договору з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування №16 « вул.8 Березня-Автовокзал-вул. Свемовська», що проходить у межах території Шосткинської міської територіальної громади.

3. Про продовження терміну дії договору з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Шосткинської міської територіальної громади з приватними перевізниками.

4. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Шосткинська стоматологічна поліклініка» на 2022 рік.

5. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Шосткинська ЦРЛ» на 2022 рік.

6. Про внесення змін до фінансового плану КНП «Шосткинський МЦПМСД» на 2022 рік.

7. Про продовження терміну дії тимчасових тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для ОСББ «Меліоратор».

8. Про затвердження акту комісії з обліку та відпуску будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах пошкоджених внаслідок бойових дій на території Шосткинської міської територіальної громади.

9. Про виплату матеріальної допомоги головам квартальних комітетів за IV квартал 2022 року

10. Про виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2022 роки.

11. Про статус та опіку.

12. Про надання дозволу на укладання майнових угод за участю дітей.

13. Про визнання конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Шосткинської міської територіальної громади таким, що не відбувся.

14. Про управління майном комунальної власності.

15. Про надання матеріальної допомоги на лікування, поховання.

16. Про надання матеріальної допомоги власникам житла, чиї квартири постраждали внаслідок бойових дій та ракетного обстрілу 05 липня 2022 року.

Начальник управління економіки Дар’я Гребенюк зазначила, що промисловість працює у дуже обмеженому режимі. Це обумовлюється проблемами з енергозабезпеченням через удари ворога по енергетичній інфраструктурі нашої країни.

На засіданні виконкому було прийнято рішення додатково виділити стоматологічній поліклініці 50 тис. грн. на придбання медикаментів.

Затверджений акт комісії з обліку та відпуску будівельних матеріалів для першочергових аварійно-ремонтних робіт на об’єктах, пошкоджених внаслідок ворожого ракетного удару. Будматеріали передаються на підприємства, установи, організації. Як повідомив начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Сергій Шкарін, передані вікна, які закуплені за кошти державного бюджету. Зокрема, для дитсадку № 10 та ЦРЛ (інфекційного відділення).

«Незважаючи на війну, держава находить ресурси і допомагає відновлювати об’єкти», – наголосив міський голова Микола Нога.

Під час засідання виконкому начальник служби у справах дітей Ольга Гришкова проінформувала, що за державні кошти придбані 12 квартир для дітей-сиріт.

Як повідомив міський голова, сьогодні місто з робочим візитом відвідав перший заступник голови обласної військової адміністрації Тарас Савченко. Обговорювалися питання виконання бюджету громади на 2022 р., формування бюджету на наступний рік, енергозабезпечення…

Тарас Савченко відвідав Шосткинський інститут Сумського державного університету. На наступному тижні у обласному центрі відбудеться нарада з питань роботи нашого вишу. «Будемо відстоювати позицію, щоб у Шостці працював інститут», – зазначив Микола Нога.

Подробиці – у сюжеті