Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відбулося V пленарне засідання VІ сесії Шосткинської міської ради

20/10/22

Серед розглянутих питань:

1. Про затвердження Меморандуму про взаєморозуміння.

2. Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Шосткинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки за І півріччя 2022 року.

3. Про регулювання земельних відносин.

4. Про управління майном комунальної власності.

5. Про присвоєння комунальній організації (установа, заклад) «Шосткинська міська станція юних натуралістів Шосткинської міської ради Сумської області» почесного імені Сергія Корнієнка та перейменування її на комунальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області «ЕкоЦентр Корнієнка».

6. Про розроблення детальних планів території Шосткинської міської територіальної громади.

7. Про дострокове припинення повноважень депутата Шосткинської міської ради VІІІ скликання Шульги А.В.