Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відбулося перше засідання Громадської ради при виконкомі Шосткинської міської ради

20/05/21

19 травня 2020 року відбулось перше засідання Громадської ради виконкомі Шосткинської міської ради   (далі – Громадська рада).

Склад Громадської ради було затверджено   рішенням  виконкому  від 23.04.21 № 115 ” Про затвердження складу Громадської ради при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради “,  згідно протоколу  установчих зборів по формуванню Громадської ради,  які відбулись 25 березня 2021 року.

До складу Громадської ради увійшли :

Прізвище, ім’я, по батькові Повна назва ІГС, що делегувала кандидата
  1Авдасьов
Олександрович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ “СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ»
  2Березний
Владислав
Анатолійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА БДЖОЛЯРІВ ШОСТКИНЩИНИ»
  3Васильцов
Дмитро
Вікторович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ПАРИТЕТ-ШОСТКА»
  4Ємець
Вікторівна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПОТРІБНІ ЛЮДИ»
  5Єрохова
Миколаївна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ СПІЛЬНА СПРАВА ШОСТКИ»
  6Кандюков
Геннадій
Геннадійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «СПІЛКА ШОСТКИНСЬКИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ «ПЕРСПЕКТИВА»
  7Кеня
Дмитро
Володимирович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРОГРЕСИВНА МОЛОДЬ ЕПІЦЕНТР»
  8Лагунова
Марина
Євгенівна
ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ
  9Лушев
Михайлович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ « СПІЛКА ОФІЦЕРІВ ТА ПРАПОРЩИКІВ ЗАПАСУ У ВІДСТАВЦІ»
  10 Ожоганіч
Василь
Іванович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНВАЛІДІВ ТА УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЄС. СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬЦІВ УКРАЇНИ»
  11  Сабара
Ігор
Омелянович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ (ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ)»
  12 Сисоєва
Раїса
Федорівна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ»
  13Скорик
Михайло
Миколайович
СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІЖНАРОДНЕ ТОВАРИСТВО ПРАВ ЛЮДИНИ – УКРАЇНСЬКА СЕКЦІЯ»
  14Солянніков
Анатолій
Анатолійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА БОЙОВИХ ДІЙ «БРАТЕРСТВО»
  15Тесля
Олексій
Володимирович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШОСТКИНСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ІНВАСПОРТ»
  16 Чепур
Микола
Володимирович
ШОСТКИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІЖНАРОДНЕ ТОВАРИСТВО ПРАВ ЛЮДИНИ – УКРАЇНСЬКА СЕКЦІЯ»
  17 Шишков
Сергій
Анатолійович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ШОСТКИНСЬКА МІСЬКРАЙОННА ВЕТЕРАНСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ»
  18 Шостак
Іванович
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНВАЛІДІВ І ВДІВ ІНВАЛІДІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ»
  19 Шляхова
Лілія
Миколаївна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ  «ТУРБОТА»
  20 Щербак
Василівна
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «САМІЮШКИ»
  21 Ярига
Олександр
Олексійович
СУМСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ІННОВАЦІЙНИХ І МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ

В ході першого засідання член Громадської ради  від ГО «Спілка шосткинських громадських організацій «Перспектива» Геннадій Кандюков відмовися від членства в Громадській раді.

Відповідно діючого законодавства,  у  разі припинення будь-якою особою членства у громадській раді її місце займає наступний за черговістю кандидат до складу Громадської ради, який набрав найбільшу кількість голосів за результатами проведення рейтингового голосування на установчих зборах

Наступний за рейтингом, згідно з протоколом установчих зборів,  є кандидат від  ГО «Асоціація Громадських Радників України»  Василь Бороздін.

Відбулися вибори голови Громадської ради. Більшістю голосів головою Громадської ради обрано Олександра Яригу (  «Сумська обласна організація профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України» ).

Наступне засідання Громадської ради заплановане на  4 червня 2021 року.