Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відбулось засідання депутатської комісії з питань освіти, науки, молоді та соціального захисту населення

15/01/21

15 січня 2021 року під керівництвом секретаря міської ради Анни ПИЛИПЕЙКО відбулось  засідання депутатської комісії з питань освіти,  науки, молоді  та соціального захисту населення (голова комісії – Ірина НІКІТІНА).   В роботі комісії взяли  участь керівники громадських організацій «Саміюшки» та «Інтонація»,   заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради. Під час засідання присутні  ознайомились з  роботою, яка проводиться цими   громадськими організаціями  з метою подальшої співпраці  з ними.