Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відділ комунальної власності інформує

25/04/18

Інформація  відділу комунальної власності   про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомості 

 

          Назва об’єкту:  

–         нежитлове вбудоване приміщення  площею 51,5 кв. м по вул. Свемовська,2А.

Спосіб приватизації – аукціон.

 Мета оцінки: визначення ринкової вартості для  приватизації.

Учасникам конкурсу необхідно подати до відділу комунальної власності конкурсну документацію, яка складається  з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

– заява на участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою;

Інформація про претендента:

–         наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;

–         інформація про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів);

         Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з  виконанням робіт, та терміну виконання робіт (не більше 15 календарних днів).

На конверті необхідно зробити відмітку  «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»  та від кого.

У разі невідповідності, не повноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 Прийом документів завершується  за  чотири  робочі  дні  до   оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою:  вул. Садовий бульвар,14, к.43, телефон для довідок 2-24-49.

Конкурс відбудеться через 15 днів після публікації зазначеної інформації о 10-00 за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар,14.

 

Відділ комунальної власності інформує

09/01/18

Інформація   відділу комунальної власності Шосткинської міської ради  про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт по оцінці земельної ділянки  

 

 

Земельна ділянка  площею 0,4480 га по вул. Прорізна,7

 

Мета: проведення оцінки земельної ділянки.

 

Учасникам конкурсу необхідно подати до відділу комунальної власності конкурсну документацію, яка складається  з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

заяву на участь у конкурсі;

 

копію установчого документа претендентів;

копії кваліфікаційних документів виконавців робіт;

інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи виконавця тощо).  

 

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з  виконанням робіт, та терміну виконання робіт (не більше  15 календарних днів).

 

На конверті необхідно зробити відмітку  «На конкурс»  та від кого.

 

Документи приймаються протягом 10 робочих днів від дня публікації за адресою:  вул. Садовий бульвар,14, к.43, телефон для довідок 2-24-49.

Конкурс відбудеться через 12 днів після публікації зазначеної інформації в газеті  о 10-00 за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар,14.

 

Інші новини