Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради

01/11/19

31 листопада  2019 року  під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої   відбулося чергове  засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

Під час засідання  було заслухано звіт  про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  педагогічним колективом ДПТНЗ «ШВПУ» (доповідач – заступник директора з виховної роботи  Наталія  Скомороха).

Про співпрацю громадських організацій   в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді  доповіли: голова громадської організації учасників АТО та бойових дій «Братерство»  Мирослав Ляшок ,      голова громадської організації “Організація переселенців “Потрібні люди” Василь Бороздін, голова правління громадської організації  «Товариство допомоги особам з інвалідністю  «Турбота»  Олексій Трегуб, голова Шосткинської міської організації ветеранів, організації інвалідів та вдів інвалідів Великої Вітчизняної Війни м. Шостки   Євген Червонний.

Докладніше на відео:

11/06/19

11 червня  2019 року  під головуванням заступника міського голови Ніни Сиваєвої   відбулося чергове  засідання координаційної ради з національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради.

Під час засідання  було заслухано звіт  про виконання заходів з національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді педагогічним колективом Станції юних туристів (доповідач Сергій Герасін, директор станції юних туристів ).

Голова міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Півторак розповів про співрпрацю  громадської організації із закладами освіти  в напрямку національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

Були обговорені  питання підготовки до відзначення 200 – річчя з Дня народження  Пантелеймона Куліша та популярізації постаті   письменника та його творчості  в місті. З цього питання виступили голова  ради Ніна Сиваєва та  голова громадської організації «Прогресивна молодь «Епіцентр» Дмитро Кеня.