Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Вітаємо з Днем підприємця!

31/08/07

Таке суспільне значення підприємця-і нагорода, і його хрест одночасно. Втім, саме ви, підприємці, є рушійною силою, яка лежить в основі прогресивних реформ у країні, побудови цивілізованого громадянського суспільства.

Тож ми маємо бути разом, маємо знати свої права та вміти їх захистити, прагнути до системних змін і наближувати їх. У цьому наша сила, майбутнє наше, наших дітей і нашої держави!

Бажаємо витримки і мужності, рішучості і наполегливості, економічної та соціальної стабільності, впевненості у майбутньому, успішного здійснення професійних, творчих, особистих задумів, чесною і сумлінною працею творити власний добробут і міцну державу!

Наснаги та успіхів Вам у справах, цілеспрямованості на шляху до поставленної мети.