В Шосткинській громаді відзначили День партизанської слави в Україні

22/09/22

22 вересня, покладанням квітів до могил патріотів часів Другої світової війни в районі села Остроушки, в Шосткинській громаді відзначили День партизанської слави в Україні. Захід відбувся за участю представників влади та громадськості нашої громади.

До відома:

22 вересня щорічно в Україні відзначається День партизанської слави. Раніше в це свято згадували в основному партизанів Другої світової війни. Але з 2014 року і в 2022 році в багато партизан з’явилося серед наших сучасників. Ці хоробрі люди протистоять озброєним солдатам на тимчасово окупованих Росією територіях.

День партизанської слави був заснований указом Леоніда Кучми в 2001 році “на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у Другій світовій війні”. У цей день щорічно вітають партизанів і вручають їм нагороди.