Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

В ШОСТКИНСЬКІЙ ГРОМАДІ СТВОРЕНО ПЕРШЕ СІМЕЙНЕ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

07/09/21

За сприяння міського голови та спільних зусиль представників Шосткинської міської ради та молодих, енергійних, бажаючих працювати та розвиватись фермерів Ковтунівського старостинського округу, сім’ї Наталії та Миколи Бриткових в Шосткинській громаді створено перше сімейне фермерське господарство «Молочні ріки», яке займається утриманням та розведенням корів молочного напряму продуктивності. Створення даного господарства дасть можливість молодим фермерам скористатись коштами, передбаченими у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств вже в поточному році. Так вони зможуть скористатись спеціальною бюджетною дотацією на утримання корів ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 01 липня поточного року корову в розмірі 5000 гривень. Бажаємо СФГ «Молочні ріки» процвітання та запрошуємо домогосподарства населення які утримують п’ять і більше корів до співпраці з питання створення сімейних фермерських господарств.