Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

В громаді працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства та ВПО

06/02/23

З 1 липня 2022 року на території ШМТГ  фондом ООН у галузі народонаселення, ГО «Інноваційні соціальні рішення» створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги, особам постраждалим від насильства та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій за фінансової підтримки  урядів Великої Британії, Канади та CERF (Central Emergency Response Fund).

Між Шосткинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ГО «Інноваційні соціальні рішення»  було укладено меморандум про  співробітництво .

Завданням даної співпраці стало сприяння в налагоджені механізму взаємодії органів державної влади, установ та неурядових організацій із надання допомоги особам постраждалим від насильства та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій.

 Поширення інформаційно-просвітницької продукції з протидії ґендерно зумовленого, в т.ч. домашнього насильства та внутрішньо переміщеним особам, які були вимушені залишити зони бойових дій, та участь у проведені інформаційно-просвітницьких заходів. Сприяння та забезпечення стаціонарного місця локації для надання соціально-психологічних послуг мобільною бригадою  соціально-психологічної допомоги за можливості.

 Контакти мобільної бригади:

           – МБ 26.1 м. Шостка. Контакти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги: 960368743, м. Шостка, Садовий бульвар, буд. 14.

Протягом 2022 року була надана  соціально – психологічна допомога на території Шосткинської міської територіальної громади, а саме: Богданівського, Клишківського, Ображіївського, Собичівського, Гамаліївського, Ковтунівського, Чапліївського, Миронівського, Маківського, Вороніжського та іш. старостинських округів та міста Шостки. Робота по наданню соціально-психологічної допомоги особам, постраждалим від насильства та внутрішньо переміщеним особам буде продовжена у 2023 році.