Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

УВАГА! Розпочато збір заяв для участі в установчих зборах з формування складу Молодіжної ради на 2023 -2025 рр.

12/01/23

До участі в установчих зборах запрошуються представники інститутів громадського суспільства, органів учнівського та студентського самоврядування, молодіжних рад та центрів.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

1. представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що проводять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або проводять діяльність на території  відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

2. представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

органів студентського та учнівського самоврядування кожного навчального закладу;

3.особами, реєстрацію місця проживання, яких є відповідна адміністративно-територіальна одиниця, які делегуються до складу молодіжної ради в порядку, визначеному положенням про молодіжну раду, з урахуванням вимог цього Типового положення.

Звертаємо Вашу увагу, що до складу молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу молодіжної ради.

ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВ ДЛЯ УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за встановленою формою: https://docs.google.com/…/1TxLL8I3kQw1J9q99cyWU…/edit…

Згідно з Додатком до Типового положення про молодіжну раду місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 р. № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні ради» (зі змінами), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

1. Прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;

2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Документи для участі в установчих зборах можна подати будь-яким зручним способом:

1) занести до кабінету відділу молоді Шосткинської міської ради (Садовий бульва, буд. 14).

2) шляхом онлайн заповнення реєстраційної форми, до якої в обов’язковому порядку прикріплюються скановані форми відповідних документів, за посиланням: 

https://docs.google.com/document/d/1CH2VTiSx2fyDxveYja4l7dXvrlDP-Ia8/edit  

або на паперових носіях

Відповідальна особа за збір документів в електронному форматі – Бондарець Серафіма, т. 066 312 62 98.

Приклади типових документів, необхідних для подачі до участі в установчих зборах можна знайти за посиланням:

https://drive.google.com/…/1mSjH9uypWpM4NSusWyEFejvFRzH…

Документи для участі в установчих зборах приймаються ініціативною групою до 10 лютого 2023 року включно.