Увага! Громадське обговорення проекту детального плану

02/01/23

Шосткинська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в районі буд. № 35, 35А, 37 по вулиці Бузковій в м. Шостка Сумської області розроблений ПП «Архітектурно-проектна майстерня» з метою подальшого оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Громадське обговорення триватиме протягом одного місяця з моменту опублікування даного оголошення.

Ознайомитись з проектом детального плану можна за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 8/1, пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються Відділом містобудування та архітектури Шосткинської міської ради