Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Управління комунальної власності інформує

27/05/22

ІНФОРМАЦІЯ

управління комунальної власності Шосткинської міської ради  про оголошення конкурсу з відбору виконавців робіт по оцінці земельних ділянок  

  1. Земельна ділянка  площею 0,0485 га (кадастровий номер 5911000000:04:006:0216)  за адресою: місто Шостка, вул. Горького,1А.

Мета: проведення оцінки земельної ділянки.

Учасникам конкурсу необхідно подати до управління комунальної власності конкурсну документацію, яка складається  з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів належать:

заяву на участь у конкурсі;

копію установчого документа претендентів;

копії кваліфікаційних документів виконавців робіт;

інформацію про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи виконавця тощо).  

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з  виконанням робіт, та терміну виконання робіт (не більше  15 календарних днів).

На конверті необхідно зробити відмітку  «На конкурс»  та від кого.

Документи приймаються протягом 10 робочих днів від дня публікації на сайті Шосткинської міської ради, за адресою:  вул. Садовий бульвар,14, к.43, телефон для довідок 2-24-49.

 Конкурс відбудеться через 12 робочих днів після публікації зазначеної інформації о 10-00 за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар,14.