Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Університет третього покоління запрошує на навчання

18/10/19

УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ

Запрошує людей поважного віку на навчання за освітніми програмами. Якщо Ви вважаєте, що справжнє життя лише починається, бажаєте зробити крок до змін у власному житті та житті суспільства, хочете гарно та з користю провести час –  наш

УНІВЕРСИТЕТ

створений саме для Вас!

Наші факультети:

1. Економічно-правовий – надає економічно-правову допомогу людям пенсійного віку (вул.Горького, 4а, тел.2-14-63).
  2. Теологічний забезпечує – навчання основам релігій світу та огляд основних релігійних течій (вул.Слобідська, 4, тел.5-37-38; вул.Горького,4, тел.2-14-63)
  3. Мистецький – працює за трьома напрямками мистецтва: впровадження в практику азів музичного мистецтва, вокалу, хорового співу; живопису та декоративно-ужиткового мистецтва (вул.Садовий бульвар,13, тел.7-23-11).
  4. Медичний – забезпечує навчання слухачів основам медицини, надає практичні поради і консультації щодо збереження здоров’я громадян похилого віку та проводить практичні заняття з надання невідкладної допомоги (вул.Щедріна,1, тел.7-04-88, вул.Слобідська, 4, тел. 5-37-38).
  5. Оздоровчий факультет «Довголіття», заняття проводяться у приміщенні спеціалізованої спортивної зали та тренажерній залі територіального центру (пров.Короленка,6; вул.Слобідська,4, тел.5-37-38).
  6. Агрономічний. Навчальний процес відбувається згідно програми та містить такі розділи: грунтознавство, загальне землеробство, овочівництво, квітникарство та інші (вул. Депутатська, 6а, тел. 7-27-26).
  7. Історичний. Серед цілей та завдань факультету є виховання громадської свідомості за допомогою історичних знань, поваги до історичного минулого народу, політичної культури і толерантності (вул. Свободи, 53, тел.7-34-63).
  8. Інформаційних технологій. Навчає основам роботи з комп’ютером (вул.Садовий бульвар,11, тел.7-12-56; вул. Миру,11, тел.6-23-52).
  9. Народознавства «Із джерел Поліського краю». Слухачі ознайомлюються з історією виникнення, розвитку та становлення народного мистецтва художньої вирізки з паперу (вул.Горького, 4а, тел.2-14-63).

10. «Англійської мови» – надає базові знання з англійської мови.      (вул. Садовий  бульвар,11, тел. 7-12-56).

11. «Цифрове фото» –  навчає процесу фото- та відеозйомки та вмінню обробки отриманих файлів (вул. Садовий  бульвар,11, тел. 7-12-56).

12. «Фінансово-господарчий» – навчає веденню домашнього господарства, у тому числі у приватному секторі, допомогає розкрити свій потенціал, реалізувати власні ідеї та досягти поставлених цілей (вул.Слобідська,4, тел.5-37-38)

ЧЕКАЄМО НА ВАС !!!

Університет третього покоління запрошує на навчання!

18/09/19

У Н  І В Е Р С И Т Е Т

ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ

УНІВЕРСИТЕТ

створений саме для Вас!

Наші факультети:

1. Економічно-правовий – надає економічно-правову допомогу людям пенсійного віку (вул.Горького, 4а, тел.2-14-63).
  2. Теологічний забезпечує – навчання основам релігій світу та огляд основних релігійних течій (вул.Слобідська, 4, тел.5-37-38; вул.Горького,4, тел.2-14-63)
  3. Мистецький – працює за трьома напрямками мистецтва: впровадження в практику азів музичного мистецтва, вокалу, хорового співу; живопису та декоративно-ужиткового мистецтва (вул.Садовий бульвар,13, тел.7-23-11).
  4. Медичний – забезпечує навчання слухачів основам медицини, надає практичні поради і консультації щодо збереження здоров’я громадян похилого віку та проводить практичні заняття з надання невідкладної допомоги (вул.Щедріна,1, тел.7-04-88, вул.Слобідська, 4, тел. 5-37-38).
  5. Оздоровчий факультет «Довголіття», заняття проводяться у приміщенні спеціалізованої спортивної зали та тренажерній залі територіального центру (пров.Короленка,6; вул.Слобідська,4, тел.5-37-38).
  6. Агрономічний. Навчальний процес відбувається згідно програми та містить такі розділи: грунтознавство, загальне землеробство, овочівництво, квітникарство та інші (вул. Депутатська, 6а, тел. 7-27-26).
  7. Історичний. Серед цілей та завдань факультету є виховання громадської свідомості за допомогою історичних знань, поваги до історичного минулого народу, політичної культури і толерантності (вул. Свободи, 53, тел.7-34-63).
  8. Інформаційних технологій. Навчає основам роботи з комп’ютером (вул.Садовий бульвар,11, тел.7-12-56; вул. Миру,11, тел.6-23-52).
  9. Народознавства «Із джерел Поліського краю». Слухачі ознайомлюються з історією виникнення, розвитку та становлення народного мистецтва художньої вирізки з паперу (вул.Горького, 4а, тел.2-14-63).

10. «Англійської мови» – надає базові знання з англійської мови.

(вул. Садовий  бульвар,11, тел. 7-12-56).

11. «Цифрове фото» –  навчає процесу фото- та відеозйомки та вмінню обробки отриманих файлів (вул. Садовий  бульвар,11, тел. 7-12-56).

12. «Фінансово-господарчий» – навчає веденню домашнього господарства, у тому числі у приватному секторі, допомогає розкрити свій потенціал, реалізувати власні ідеї та досягти поставлених цілей (вул.Слобідська,4, тел.5-37-38)

ЧЕКАЄМО НА ВАС !!!