Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

Удосконалено сервіс з інформування споживачів про відключення електроенергії

11/01/23

Для зручності споживачів сервіс з інформування про відключення електроенергії на сайті АТ “Сумиобленерго”: https://www.soe.com.ua/spozhivacham/vidklyuchennya поділений на такі три частини:

“Інформація”, де надається роз’яснення про застосування графіків вимкнень електроенергії на території Сумської області та розміщується актуальний графік погодинних відключень (ГПВ).

“Планові вимкнення”. У цьому розділі споживач може перевірити, чи проводяться планові ремонтні роботи в електромережах за його адресою. Для цього у відповідних віконцях потрібно:

обрати філію (дільницю) АТ “Сумиобленерго”, яка обслуговує ваш населений пункт;

увести назву вашого населеного пункту;

увести назву вашої вулиці;

натиснути позначку “Сформувати”.Також у цьому розділі можна сформувати інформацію про планові відключення в межах населеного пункту.

“Аварійні вимкнення, графіки відключень” для побутових та юридичних споживачів.

Побутові споживачі у цьому розділі можуть дізнатися про номер черги згідно з графіком погодинного відключення за своєю адресою, увівши у відповідному віконці номер особового рахунку.

Юридичні споживачі можуть знайти номер черги за графіком погодинного відключення, увівши у відповідному віконці номер лічильника.Також у цьому розділі споживачі можуть знайти інформацію про аварійні вимкнення або знеструмлення за графіками (ГПВ, ГАВ). Для цього у відповідних віконцях потрібно:

обрати філію (дільницю) АТ “Сумиобленерго”, яка обслуговує ваш населений пункт;

увести назву вашого населеного пункту;

увести назву вашої вулиці;

натиснути позначку “Сформувати”.

Зазначимо, що ГАВ (графік аварійних відключень) – це не графік планових робіт, у ньому немає годин початку та завершення відключення (ці дані надаються орієнтовно і можуть змінюватися). Інформація на сайті містить перелік адрес, на які поширюється графік. Будинки за цими адресами приєднані до вузлів електромереж, які мають бути знеструмлені протягом 15 хвилин після отримання відповідної вказівки НЕК “Укренерго”. Місце і тривалість відключень контролюються та координуються винятково НЕК “Укренерго”.