Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

У Шостці вшанують подвиг воїнів-інтернаціоналістів

14/02/22

У вівторок, 15 лютого, у парку Свободи у Шостці традиційно відбудуться урочистості, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 33 роки тому у цей день був виведений Обмежений контингент радянських військ з Афганістану.

Нагадаємо, у Афганській війні, з дня закінчення якої минуло вже більше трьох десятиріч, загинуло 10 мешканців Шостки та Шосткинщини: Ігор ГенінІгор МасютінВіктор ПилипецьІгор ІвановПетро ГордеєвВіктор ГречкоОлександр НанайЮрій ЗахарченкоВіталій СурайСергій Кузьмін.

Щорічно у цей день біля пам’ятника загиблим у Афганській війні збираються воїни-інтернаціоналісти, керівництво громади та району, депутати, громадськість, військовослужбовці, учасники Афганської війни та рідні загиблих. Учасники мітингу вшановують хвилиною мовчання  пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів та покладають до пам’ятника квіти.

Початок мітингу-реквієму – о 10:00.