Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.shostka-rada.gov.ua

У Шостці відзначили День Соборності України

23/01/23

Щороку 22 січня в нашій країні відзначають Соборності України. Долучилася до святкування і Шостка.

У центральній міській бібліотеці з нагоди свята відбулися урочистості. На захід завітали міський голова Микола Нога, начальник міського відділу культури Ігор Фатун, військовослужбовці та активісти Шостки.

– Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
Шлях нашої Батьківщини до соборності видався важким і тернистим, боротьба за самодостатність, незалежність, за мир триває й сьогодні. Наші земляки зі зброєю в руках боронять рідну землю. Ризикуючи власним життям, у надскладних умовах виконують бойові завдання, захищають нас із вами, – зазначили у бібліотеці.

Державні нагороди шосткинцям та родичам загиблих вручив начальник групи МПЗ Шосткинського РТЦК ТСП Валерій Фесик. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто поклав життя, захищаючи Батьківщину.

Шосткинський міський голова Микола Нога привітав присутніх з Днем Соборності України та висловив сподівання, що спільними зусиллями переможемо ворога, відбудуємо країну, бо прагнення українців жити у незалежній державі – непереможне.

Спогадами про тих, хто стояв біля витоків української Незалежності поділився представник Міжнародного товариства з прав людини Михайло Скорик.

У виконанні чоловічого тріо вокального ансамблю «Сузір’я» звучала пісня «Батько наш Бандера».

Громадська діячка Наталія Максіна говорила про згуртовану працю заради майбутнього країни, читала власні патріотичні вірші. Учитель початкових класів школи №12 Лариса Колотуша, засновниця Молодіжного центру «Шум» Серафима Бондарець та представниця цієї організації Ганна Коца читали поезії з надією на мир.

На завершення заходу у парку «Свободи» поклали квіти до меморіалу захисникам України, які віддали життя за свободу та незалежність Батьківщини.

Шостка-інфо